AKTUALITY

V souvislosti se zrušením letošního MČR bylo rozhodnuto, že poplatek za licenci jezdce budeme zájemcům vracet po vyplnění žádosti o vrácení poplatku a její odeslání na e-mail info@bezudidlovyspolek.cz Žádost k vyplnění naleznete pod tímto textem a v sekci dokumenty. Prosíme o pečlivé vyplnění vašeho členského čísla, jména, příjmení a čísla účtu, na...

Dnes 30.4. 2020 ve 20.00 nám skončila fotosoutěž a my tu pro vás máme vyhlášení výherců. Gratulujeme a děkujeme za účast!

FOTOSOUTĚŽ!!

05.03.2020

📸 Na Facebooku Českého bezudidlového spolku byla spuštěna fotosoutěž!

Máme pro Vás novinku - dostali jsme nabídku spolupráce, kterou nelze odmítnout - kompletně ručně vyráběné čabraky s logem! 🤩

V rámci vyvíjení spolupráce ČBS a WEČR se drobné změny uskutečnili i v těchto pravidlech. Prosíme všechny členy, kteří závodí v disciplíně WE, aby si změny nastudovali.