INFORMACE PRO ČLENY

Členem bezudidlového spolku se může stát každý nadšenec pro bezudidlové jezdectví. Hlavní náplní spolku je sdružovat jezdce a koňáky, kteří chtějí mít se svým koněm plnohodnotný vztah založený na důvěře. Spolek zaštiťuje možnost pořádání závodů pro bezudidlové jezdce. Chceme, aby závody byly příjemným setkáním stejně smýšlejících lidí, ne jen soutěží.

Členství ve spolku vzniká odesláním přihlášky (registrační formulář ZDE) a uhrazením poplatku za členství řádně a ve stanovené lhůtě.

Pro účast na všech závodech pořádaných ČBS je nutné být členem bezudidlového spolku. Výjimku má pouze Working Equitation, kde subjekty spadající pod WEČR mohou vypsat otevřenou soutěž pro jezdce, kteří nejsou členy ČBS avšak podřizující se platným pravidlům spolku.

Odpovědi na nejčastější dotazy naleznete ZDE: FAQ.

Seznam přijatých plateb členských příspěvků je ZDE.

Výhody pro členy SPOLKU:

• e-book o bezudidlovém uždění zdarma
  • konzultace a poradenství v bezudidlovém jezdectví
  • vzájemná podpora
  • SLEVA pro nákup bezudidlového vybavení v obchodě cleverhorse.cz ve výši 8%