FOTOSOUTĚŽ!!

05.03.2020

📸 Na Facebooku Českého bezudidlového spolku byla spuštěna fotosoutěž!

PROSÍME ČTĚTE PODMÍNKY!

🍁🌳Téma: "Čtvero ročních období s koňmi bez udidla" ☀️❄️

Ze všech soutěžních fotografií vytvoříme výběr pro kalendář Českého bezudidlového spolku pro rok 2021!
Své fotografie zasílejte na e-mail: soutez@bezudidlovyspolek.cz, společně s vaším jménem, které používáte zde na FB.
Zaslat můžete až 3 fotografie, v soutěži se Vám bude počítat pro výhru pouze foto s nejvíce hlasy (tzn. první tři místa nemůže obsadit jedna osoba).
Společně s fotografií zasílejte i text, který budete chtít s fotografií zveřejnit (např. jméno koně, autor fotografie, majitel koně,...)

📆 Fotografie můžete zasílat do 31.3.2020, 23:59. Fotografie následně nahrajeme do zvláštního alba a hlasování (pomocí "To se mi líbí" k fotce) bude probíhat do 30.4.2020, 20:00. 📆

🥇Poté vyhlásíme 3 fotografie s největším počtem "To se mi líbí."🥇
1. Místo: podsedlová dečka s logem ČBS (drezúrní/skoková varianta dle preferencí)
2. Místo: tričko s logem ČBS
3. Místo: umístění fotografie jako úvodní na FB stránce ČBS

☝️Podmínky soutěže☝️
1. Zaslání fotografie a jména na uvedený e-mail.
2. Sdílení tohoto příspěvku - nastavte, aby byl příspěvek viditelný veřejně!
3. "To se mi líbí" u stránky "Český bezudidlový spolek."
=> podmínky budou kontrolovány, při nesplnění všech nebude vaše fotografie vložena do alba!

Zasláním fotografií souhlasíte s jejím použitím pro propagaci ČBS na sociálních sítích, oficiálním webu a s umístěním do kalendáře Českého bezudidlového spolku pro rok 2021.