Možnost vrácení poplatku za licenci z důvodu zrušení MČR

08.05.2020

V souvislosti se zrušením letošního MČR bylo rozhodnuto, že poplatek za licenci jezdce budeme zájemcům vracet po vyplnění žádosti o vrácení poplatku a její odeslání na e-mail info@bezudidlovyspolek.cz Žádost k vyplnění naleznete pod tímto textem a v sekci dokumenty. Prosíme o pečlivé vyplnění vašeho členského čísla, jména, příjmení a čísla účtu, na nějž máme poplatek zaslat. Ač pořádat vícedenní MČR je letos sázka do loterie, rádi bychom ke konci léta uspořádali jedny (vůbec první) oficiální bezudidlové závody v severočeské oblasti - pro účast bude nutné mít licenci aktivní, tzn. zaplacený poplatek. Zároveň chceme upozornit, že členské poplatky, ani poplatky za funkcionáře pro rok 2020 se nevrací. Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví.