O NÁS

• Veronika Šteffenová
  • Kateřina Křenková

Funkce

• Hlavní mluvčí spolku (sociální média, webmaster) : Anna Kohútová   info@bezudidlovyspolek.cz
  • Generální sekretář : Michaela Škodová   sekretar@bezudidlovyspolek.cz
  • správa členů - jezdců (evidence, vydávání licencí, rozpisy a výsledkové listiny) : Michaela Škodová
  • správa členů - subjektů (evidence, schvalování závodů) : Anna Kohútová

Proč vlastně Český bezudidlový spolek vznikl ?

Naší hlavní vizí a záměrem je zlegalizovat a zpřístupnit jezdecký sport i pro ty, kteří mají se svým koněm vztah založený hlavně na vzájemné důvěře. Pro ty, kteří nepotřebují k práci s koněm přebytečná železa a svazovací pomůcky.

Dokázat všem, že jízda na koni bez udidla a jiných nepotřebných věcí může být stejně bezpečná a plnohodnotná, ne-li kvalitnější, než jízda s udidlem.

Naším cílem je vytvořit takovou skupinu nadšených a zapálených lidí, kteří se budou navzájem podporovat, sdružovat a společně motivovat nejen na kurzech a seminářích ale i na závodech.

Budovat skupinu koňáků, kteří udělají vše pro to, aby tento pokrokový sport dovedli na další úroveň. Protože o udržení profesionality, bezpečnosti a spravedlivosti při pořádání akcí, nám jde především.

Rádi inspirujeme i okolní státy udělat tento krok kupředu navzdory všem zažitým pravidlům!