SOUSTŘEDĚNÍ S LUCIÍ KRUIJSEN

12. - 14. 7. 2019

SOUSTŘEDĚNÍ JE PROZATÍM PLNĚ OBSAZENO. PŘIJÍMÁME NÁHRADNÍKY.

Český bezudidlový spolek a Farma Vysoká Vás zvou na soustředění s drezurní trenérkou Lucií Kruijsen (Franková). Soustředění je otevřeno pro všechny jezdce bez rozdílu (bezudidlové i udidlaře :)).

Lucie má zkušenosti s výcvikem a ježděním koní od obsednutí až do úrovně GP. Momentálně působí ve své malé stáji v Holandsku, kde trénuje koně jak své, tak svěřené. Dokazuje, že i na vysoké drezurní úrovni můžete mít svého koně jako kamaráda a partnera.

Lekce jsou plánované na 45 minut, ale ke každé dvojici bude přistupováno individuálně. Chceme, aby každý odešel s dobrým pocitem a zodpovězenými otázkami. Podle počasí budeme jezdit buď v hale, nebo na venkovní jízdárně.

V pátek nás po tréninku čeká také teorie. V přátelském duchu posedíme na Farmě Vysoká a pobavíme se nejen o drezurním sportu, ale také o správném managementu koně a všech dalších tématech, která Vás budou zajímat.

CENA jednotlivé lekce je 800,- (celý víkend 2 400,-, 3 hodiny + teorie)
Ustájení koně v boxu 300,-/den
Pouze teorie 300,-
Diváci 100,-